Usługi

Jeśli potrzebują Państwo specjalistów zajmujących się naprawą aut z silnikiem Diesla to nasza firma z Poznania chętnie przyjmie takie zlecenie. W ramach kompleksowej oferty naszego warsztatu samochodowego jesteśmy wstanie dokonać między innymi regeneracji bądź naprawy wtrysków silników wysokoprężnych w pojazdach:
– osobowych,
– dostawczych,
– ciężarowych,
– maszynach rolniczych,
– maszynach budowlanych.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie, które daje nam możliwość zajęcia się nawet najbardziej nietypowymi naprawami, a nawet jednostkami napędowymi produkowanymi tylko przez krótki czas.

Pompy wtryskowe

Oprócz profesjonalnej regeneracji i naprawy wtryskiwaczy mogą Państwo liczyć również na naszą pomoc w takich przypadkach, gdy konieczna jest naprawa pomp wtryskowych. Dotyczy to zarówno modeli krajowych jak i zagranicznych, niezależnie od i wersji (rzędowej oraz rotacyjnej). Do standardowych czynności związanych z naprawą pomp wtryskowych w naszym warsztacie należy również wymiana końcówek czopikowych oraz otworów wtrysku. Potrafimy też profesjonalnie wyregulować cały układ, by napęd mógł na nowo być w pełni sprawny i ekonomiczny.

Naprawa pomp wtryskowych

Nasz warsztat samochodowy ma w swojej ofercie także:
– likwidacją problemów powstałych w wyniku nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych (wypalamy, wymieniamy i usuwamy filtry DPF i FAP),
– komputerową diagnostykę silnika wysokoprężnego, która pomaga nam stwierdzić czy będzie konieczna naprawa lub regeneracja wtrysków,
– naprawa wtryskiwaczy Common Rail,
– usunięcie starej pompy wtryskowej i zastąpienie jej nową,
oraz wszelkie inne naprawy, których wymaga eksploatowany silnik Diesla.

Naprawa wtrysków

Tak samo profesjonalnie jak regeneracja wtryskiwaczy, czy naprawa pomp wtryskowych wychodzi nam regulacja zapłonu, wymiana płynów eksploatacyjnych, wymiana filtrów, pasków, uszczelek itp. oraz likwidacja wszelkich innych mechanicznych problemów z Państwa autem. Wszystkie prace w naszym warsztacie w mieście Poznań przeprowadzamy przy pomocy profesjonalnych narzędzi, które nie tylko ułatwiają nam prace, ale też podnoszą efektywność i obniżają czas naprawy. Doskonale wiemy, że liczy się dla Państwa szybkie odzyskanie samochodu dlatego szczególną wagę przykładamy do dokładnej i błyskawicznej diagnozy usterki – dzięki temu możemy precyzyjnie określić czas naprawy.

Zajmujemy się także wyciąganiem zapieczonych wtryskiwaczy z silników diesla. Jeżeli masz problem z zapieczonym wtryskiwaczem w Poznaniu i potrzebujesz profesjonalnej pomocy skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie w wyciąganiu zapieczonych wtryskiwaczy gwarantuje, iż ich wyciągnięcie będzie szybkie i bezproblemowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno klientów prywatnych jak i firmy transportowe i inne, którym w pracy potrzebny jest sprawny samochód.

Regeneracja turbin

Od lat zajmujemy się skuteczną regeneracją turbosprężarek do wszystkich wiodących marek samochodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybką diagnostykę i naprawę turbin w poznaniu i okolicach. Jeżeli masz problem z Turbiną w Poznaniu i chciałbyś aby jej naprawa przebiegła szybko, tanio i bezstresowo to dobrze trafiłeś. Naprawa turbin to nasza specjalność.

Czyszczenie wtryskiwaczy diesel

Czyszczenie wtryskiwaczy diesel to jedna ze świadczonych przez nasz serwis usług. Skorzystać z niej mogą właściciele samochodów osobowych, dostawczych, ale też ciężarowych oraz różnych maszyn rolniczych i budowlanych. Usługa czyszczenia wtryskiwaczy może być traktowana jako alternatywa dla ich kompletnej wymiany. Należy jednak dodać, że aby przyniosła ona pożądany skutek, czyszczenie wtryskiwaczy trzeba przeprowadzić w profesjonalnym i doświadczonym punkcie, np. w Poznaniu. Objawami zapieczonych i zabrudzonych wtryskiwaczy są m.in. spadek osiągów oraz mocy silnika, dymienie z rury wydechowej, czy też problemy z rozruchem silnika. W przypadku zauważenia wymienionych symptomów należy zawczasu udać się do sprawdzonego mechanika, który potwierdzi nasze przypuszczenia i zaleci czyszczenie wtryskiwaczy, jeśli będzie to w danym przypadku konieczne.

Co ważne, czyszczenie wtryskiwaczy zawsze wykonuje się po wcześniejszej, dokładnej diagnozie danego przypadku i pod nią również wybiera się odpowiednią metodę pracy, która może wymagać np. konieczności demontażu wtryskiwaczy. W przypadku demontażu czynność taka musi zostać wykonana przez wykwalifikowanego mechanika. Jest też ona dłuższa i bardziej skomplikowana, jednak doświadczony specjalista nie będzie miał z nią problemu. Naszym klientom zalecamy też regularne wykonywanie czynności profilaktycznych, które pomogą ustrzec się poważniejszych problemów związanych z ostateczną wymianą wszystkich wtryskiwaczy.

Polecamy także nasze pozostałe usługi: naprawa skrzyni biegów | regeneracja wtryskiwaczy

Top