Regeneracja wtryskiwaczy – Poznań

Jeżeli masz problem, z wyciągnięciem zapieczonych wtryskiwaczy to dobrze trafiłeś!

Naprawa silników diesla to nie tylko wymiana zużytych części, ale również regeneracja wtryskiwaczy, którą zajmujemy się już od ponad 15 lat. Przez ten czas mieliśmy okazję pomóc wielu klientom z silnikami diesla zarówno w kwestii wymiany niezbędnych części, jak i wspomnianej regeneracji. Naszym atutem jest kompleksowa realizacja zleceń, fachowość oraz sumienność. Co więcej, podejmujemy się regeneracji w każdym typie pojazdów, zarówno osobowych, jak i dostawczych, ciężarowych, czy też w maszynach rolniczych oraz budowlanych. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu mogą mieć Państwo pewność, że podejdziemy do Waszego zlecenia naprawy Common Rail sumiennie i profesjonalnie. 

Komputerowa diagnostyka wtryskiwaczy

Warto pamiętać, że do skrócenia żywotności wtryskiwaczy przyczyniają się m.in. stosowanie zanieczyszczonego oleju napędowego, czy też zapowietrzenie układu paliwowego. Stan wtryskiwaczy warto też wnikliwie skontrolować po przebiegu ok. 150 – 200 tys. kilometrów. W naszym warsztacie samochodowym mogą Państwo przeprowadzić komputerową diagnostykę silnika wysokoprężnego, która pokaże, czy niezbędna jest regeneracja wtryskiwaczy. Co ważne, do kwestii regeneracji wtrysków warto podejść poważnie, ponieważ wszelkie zaniedbania w tym obszarze mogą doprowadzić do wielu kosztownych usterek. Jeśli są Państwo zainteresowani diagnostyką oraz przeprowadzeniem regeneracji wtryskiwaczy w Poznaniu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. 

Usługę wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy wykonujemy w naszym warsztacie lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość dojazdu do klienta.

Zapieczone wtryski Poznań ? – tylko Diesel Serwis Poznań!

Top